fbpx
Close

Olümpiamängude tulesüütaja Naomi Osaka samuti audis

Marketa Vondroušova Tokyo olümpial. / Foto: AFP/Scanpix

Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängu üllatused said jätku teisipäeva hommikul, kui tulesüütaja au endale saanud Naomi Osaka (Jaapan, 2) kaotas Marketa Vondroušovale (Tšehhi) 1:6, 4:6.

Vihma tõttu algasid katusega peaväljakul mängud teistest varem ja seetõttu oli see kohtumine täielikult keskpunktis, aga paraku algas see jaapanlaste lemmikule väga kurjakuulutavalt, kui Vondroušova, kes kahel viimasel slämmiturniiril oli avaringis alistanud Eesti tennisisti, asus kiiresti 4:0 juhtima. Kaotusseisust 15:40 sai Osaka küll järgmise servigeimi kätte, aga rohkem geime esimeses setis ei võitnud. Teist setti alustas Osaka murdega, kuid Vondroušova viigistas seisuks 2:2. Seisul 3:3 läks Osakal kaduma kaks murdevõimalust ja nii alustas ta kohtumise viimast servigeimi 4:5 kaotusseisus ning pingelises olukorras ei suutnud pallingut hoida. Üllatav küll, aga Osaka kaotas 9st servigeimist viis.

Nagu mainisime ka Tokyo olümpia eilses uudisloos, on vigade vältimine toonud olümpial üsna palju edu ja ka Vondroušova võitis eelkõige põhjusel, et tegi palju vähem lihtvigu – 14 Osaka 33 vastu, Ent seekord oli Vondroušova parem ka rünnakul, ta võitis äralöögid 22:16.

scroll to top