fbpx
Close

Olssonile ja Lobanovile teine etapivõit järjest

– Igor Lobanov / Foto: Facebook

SEB Liigatennises mängiti meeste kolmas liiga Tallinnas Tondi Tennisekeskuses ja neljas liiga Tartus Tähtvere Tennisekeskuses.

Kolmanda liiga üksikmängu etapi võitis taas Jonas Olsson. See oli üldse tema liigakarjääri teine etapivõit kolmandas liigas, mille järel tõusis ta edetabelis mitukümmend kohta, 17. kohale. Finaalis kohtus ta üldliidri Alex Raadikuga. Raadikul oli ka üks matšpall, aga võidu noppis ikkagi Olsson tulemusega 6:7(8) 6:4 11:9. Poolfinaalis oli Olsson parem Kalle Muulist 7:6(3) 6:4 ning Raadik Rain Jakobsonist 5:7 6:3 10:5.

Üldarvestuse esiviisik näeb momendil välja selline: 1. Raadik 223 punkti, 2. Rene Hallemaa 204,25, 3. Kalle Muuli 186,5, 4. Rene Kasela 169, 5. Anton Nikitin 146,95.

– Alex Raadik ja Jonas Olsson / Foto: Jaan Rahe

Neljanda liiga üksikmängus on viimastel kuudel valitsenud Igor Lobanov ja Shamil Nadyrov. Arvestades nende mängulist progressi pole sugugi välistatud, et neile seatakse turniiride arvu piirang neljandas liigas, mis aga ei tähenda automaatset kolmandasse liigasse üleviimist. Seda süsteemi on liigades aeg-ajalt rakendatud, et säilitada võimalikult võrdset konkurentsi ja samas mitte ära võtta võimalust konkreetne liiga jooksval aastal üldarvestuses ära võita.

Tartus jäi finaalis peale Igor Lobanov tulemusega 7:5 7:5. Poolfinaalis oli Lobanov üle Uno Ainsoost 6:1 6:3 ja Nadyrov omakorda Liivar Kongist 6:1 6:0.

scroll to top