fbpx
Close

Oliver Ojakäär pääses põhiturniirile, aga ei saanud seljavigastuse tõttu mängida

Oliver Ojakäär / Foto: Igor Pissarev

Ebaõnn tabas sel nädalal Oliver Ojakääru, kes Monastiri ITF-i M15 turniiril läbis edukalt kvalifikatsiooni, aga enne põhiturniiri algust loobus.

Ojakäär võitis kvalifikatsioonis kaks mängu, nende hulgas edasipääsu otsustanud kohtumises Aleksei Mokrovi (-) 6:3, 6:3, aga selle mängu ajal tõmbas ta alaselja pisut ära. Matši sai ta mängida võiduka lõpuni, kuid põhiturniiril jäi ära nii üksik- kui ka paarismäng, kus Ojakääru partner pidi olema tema treener Kenneth Raisma.

Ojakääru eelmise treeneri Martin Karise info kohaselt pole vigastus siiski tõsine ning pikemat pausi alaselja probleemi tõttu ei tule.

Kristjan Tamm pidi Monastiris kaasa tegema ainult paarismängus, aga temalgi läks nii, et pidi esimeses ringis loobuma, kuid tõenäoliselt partneri Pablo Trochu (Prantsusmaa) vigastuse tõttu, sest Tamm on üles antud ka järgmise nädala Monastiri turniiril ja siis ta mängib ka üksikmängu.

Daniil Glinka turniir lõppes juba nädalavahetusel. Ta üritas pääsu Mexico City Challenger 125 põhiturniirile, kuid kaotas kvalifikatsioonis esimese mängu Ryan Seggermanile (USA, ATP 605.) 7:6, 6:7, 6:7. Selles mängus olu üllatav, et liivaväljakul ei olnud 36 servigeimi jooksul ühtki murret.

scroll to top