fbpx
Close

Noorteturniir Narva Cup lükati edasi aprillikuusse

– Georg Strasch tuli mullu Narva Cupi kahekordseks võitjaks. / Foto: ETL/Igor Pissarev

Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniir Narva Cup, mis pidi toimuma 18.-23. jaanuarini, on lükatud edasi aprillikuusse.

Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint ütles, et praegustes koroonaviiruse tingimustes ei saa noorte rahvusvahelist turniiri Eestis korraldada, seda enam Ida-Virumaal, kus nakatumise protsent keskmisest kõrgem. “Leidsime turniirile uue aja ning oleme selle kooskõlastanud ka Tennise Europe’iga,” lisas Hint.

TE kalendris on Narva Cupi uus toimumisaeg 5.-11. aprillini juba kirjas, ent muidugi ei saa praegu olla milleski kindel. Jaanuarikuus ei toimu ka Šiauliai U14 turniiri, mistõttu Eesti lähiregioonis hetkel TE võistlusi polegi. Veebruaris on U16 klassi Šiauliai turniir ja Pajulahti Cup (Nastola, Soome) kalendris kirjas, aga mõistagi on nende toimumine kahtluse all. Ka ei peeta jaanuaris Balti riikides ega Soomes ühtki ITF-i juunioride turniiri.

Meenutame, et 2020. aastal võitsid Narva Cupil eestlastest esikoha Georg Strasch nii poiste üksik- kui ka paarismängus (koos lätlase Stefans Audrinšiga) ja Grete Gull/Brit Martin tüdrukute paarismängus. Tõsi, ükski neist kolmest mängijast enam tänavu Narva Cupil vanuse tõttu kaasa teha ei saaks.

scroll to top