fbpx
Close

Neljapäeval algab Tere Tennisekeskuses aastalõputurniir Alexela Masters

– Tenniseväljak / Foto: Tennisnet

Analoogselt maailma tipptennisele on ka Eesti tennisehooaeg lähenemas lõpule. Täiskasvanute aastalõputurniiril Alexela Mastersil selgus lõplik osalejate koosseis ja mängude ajakava.

Mehed on jagatud kahte neljasesse alagruppi. Alagrupi võitja kohtub poolfinaalis vastasgrupi teise kohaga. A alagruppi moodustavad Vladimir Ivanov, Morten Ritslaid, Carl Bret Parko ja Alexander Georg Mändma.  Seega juba alagrupi staadiumis lähevad vastamisi Eesti meistrivõistluste finalistid Ivanov ja Ritslaid. Vaieldamatu favoriit selles alagrupis on Ivanov, kes näitas Tartu ja Pärnu PAF Openil küllaltki head mängu. Võib-olla väikese tõrvatilgana meepotis mõjus kaotus Helsingi ITF turniiri avaringis Otto Virtanenile. Ent siinkohal tuleb silmas pidada, et 17-aastane Virtanen on väga perspektiivikas tennisist ja edetabelikohtki pea sama, mis Ivanovil.

B alagruppi kuuluvad Karl Kiur Saar, Siim Troost, Johannes Seeman ja Robin Erik Parts. See alagrupp on palju intrigeerivam ja ettearvamatum. Karl Kiur Saar on ehk väikest viisi soosik. Reaalsuses võib aga ükskõik, kes neljast mängijast poolfinaali pääseda.

Tere Tennisekeskuses alustatakse alagrupimängudega neljapäeval kell 10:00. Esimestena tulevad platsile Ritslaid – Parko ja Ivanov – Mändma. Peale nende mängude lõppu on vastamisi Saar – Parts ja Troost – Seeman. Edasiste mängude ajakava selgub hiljem.

Naistel lööb Alexela Mastersil kaasa neli tennisisti, kes mängivad kõik omavahel läbi: Elena Malõgina, Helena Narmont, Katriin Saar ja Valeria Gorlatš. Neljapäeval alustatakse kell 17:00 kui Narmont kohtub Saarega ning seejärel peale esimese mängu lõppu tulevad väljakule Malõgina ja Gorlatš.

Alexela Masters kestab kolm päeva. Nii meeste kui naiste otsustavad mängud peetakse laupäeval.

Meeste turniiritabel.

Naiste turniiritabel.

scroll to top