fbpx
Close
PAF.ee

Naistepäeval toimub taas vinge Täiskuu turniir

Täiskuu turniir on Tondi Tennisekeskuses toimuv võistlussari täiskasvanud harrastusmängijatele. Tegemist on reedeõhtuse paarismänguturniiriga, mis toimub kord kuus. Täiskuu turniiri korraldajateks on Heimar Kalpus ja Maria Adamson. Kalpuse sõnul on sari toimunud regulaarselt üle 2 aasta. Osalejaid on iga kuu maksimaalselt 80 ning tihtilugu saavad kohad täis enne registreerimisaja lõppu.

Täiskuu turniir / Foto: Brit Maria Tael

Turniiri kaaskorraldaja Maria Adamson lisas, et Täiskuule võib tulla nii üksi kui ka paarilisega, aga vajalik on eelregistreerimine. Paarilise valikul ei ole ette nähtud tingimusi soo või taseme näol, oodatud on nii mees-, nais- kui ka segapaarid. Paarid jagatakse taseme järgi kolme tugevusgruppi ja auhinnad on kõigi gruppide parimatele. Lisaks jagatakse vahel ka eriauhindu.

Täiskuu turniir / Foto: Brit Maria Tael

Kõik osalejad korraga väljakutele ei mahu, seega on oma mängu ootavatele spordisõpradele loodud mõnus atmosfäär tribüünidel. Toitlustus, baar ja meeleolukas muusika pakuvad mõnusat ajaviidet ka mängude vaheaegadel. Kindlasti on tegemist Eesti ühe populaarseima igakuise tenniseturniiriga, 2 aasta jooksul on toimunud 25 turniiri ja osalenud üle 550 erineva mängija. 

Täiskuu turniir / Foto: Brit Maria Tael

Toetajad: Salon +, Semu Juice, Tondi Tennisekeskus jpt

Järgmised turniirid: 8. märts, 12. aprill, 10. mai ja 8. juuni 2019

Korraldajad: Heimar Kalpus ja Maria Adamson

Osavõtumaks: 30 EUR/in

Registreerumiseks kirjuta: turniir@usta.ee

Täiskuu turniir / Foto: Täiskuu turniiri FB lehtscroll to top