fbpx
Close

Naiste poolfinaalid Roland Garrosil peetakse homme koos meeste poolfinaalidega

– Pariis / Foto: Pixabay

Ilmaolud on olnud ka see aasta Prantsusmaa lahtistel kõikuvad. Jahedad ilmad on vaheldunud kuumusega, eile kimbutas aga tugev vihm võistlejaid.

Tavapäraselt peetakse naiste poolfinaalid Suure slämmi turniriidel neljapäeviti ja meeste poolfinaalid reedeti, sealhulgas ka Pariisis. Muutusi võib tekitada vaid halb ilmastik, nagu seekord. Reedene ajakava pole veel välja tulnud, ent suure tõenäosusega leiavad homme rakendust üksikmängude poolfinaalideks nii Philippe Chatrieri kui Suzanne Lengleni väljak. Seega pole välistatud, et mõned mängud toimuvad üheaegselt.

Poolfinaale plaanib üle kanda ka Kanal12 ja Postimees online, ent nüüd võib juhtuda, et poolfinaalid jäävad samasse ajavahemikku ning tuleb teha valikuid. Täpne ajakava homseks selgub õhtupoolikul.

Täna tulevad üksikmängus platsile naiste veerandfinaalides Ashleigh Barty Madison Keysiga ja Simona Halep Amanda Anisimovaga, meeste veernadfinaalid Novak Djokovivc Alexander Zvereviga ja Dominic Thiem Karen Khachanoviga. Kindasti on meid ees ootamas põnevad lahingud.

scroll to top