fbpx
Close

Naiste paarismängu finaali jõudsid Malõgina-Saar ja Koskel-Narmont

– Anet Angelika Koskel ja Helena Narmont 2019. aasta naiste paarismängu Eesti meistritena / Foto: ETL

Eesti meistrivõistlustel selgusid esimesena finalistid naiste paarismängus. Lõppkohtumisele jõudsid esimesena asetatud Elena Malõgina – Katriin Saar ja tiitlikaitsjad Anet Angelika Koskel – Helena Narmont (2).

Kummalegi ei tulnud võit siiski kergelt, ehkki Malõgina-Saar, kes algul jäid murdega taha, setti ei kaotanud. Nad võitsid Sofia Cheklystova – Polina Ramenskaja (4) 6:3, 6:4.

Narmont – Koskel alustasid avaseti kaotusega, aga siis võitsid üsna kindlalt Lissi Kubre ja Andrea Rootsi 4:6, 6:3, 6:2. Kahe viimase seti jooksul võitsid Kubre-Roots vaid ühe oma servigeimi. Põhjus, et mõlemad pooled üsna palju oma pallingut loovutasid, peitus selles, et esimese servi protsent oli üpris madal. Teist servi ründasid tõrjujad aga tavaliselt õnnestunult.

Homme on alates kella 10st Kalevi väljakutel kavas üksikmängude veerandfinaalid ja segapaarismängu poolfinaalid. Õhtul alates kella 18st algab Eesti endiste meistrite turniir, kus osalevad ka meie esireketid Anett Kontaveit ja Jürgen Zopp. Sellel turniiril kohtuvad kolm võistkonda ainult paarismängudes. Meistrite turniiri ajakava veel avaldatud pole, aga tänavuste meistrivõistluste kolmapäevaseid mänge näete siit.

scroll to top