fbpx
Close

17.-18.07. toimub Tartus heategevuslik turniir – Gustav Cup

Tartus korraldatakse järgmisel nädalal heategevuslik turniir Gustav Cup kaitseväelastele, kes on teenistusülesandeid täites vigastada saanud.

Turniir kestab kaks päeva klassikalises paarismängu formaadis, tugevusgrupid merevägi, maavägi ja õhuvägi. Eesmärk on koguda vigastatud kaitseväelastele toetust ja populariseerida invatennist. Selleks korraldatakse turniiri raames invatennise näidismäng 17. juulil ja peale seda on vigastatud kaitseväelastel võimalus tutvuda invatennisega ja seda ka harjutada.

17. juulil tuuakse kohale ka kaitseväe varustust, et rahvas saaks tutvuda, mis tehnikat ja varustust kaitseväes kasutatakse (nt. soomuk ja relvastus koos baasvarustusega). Meelt aitavad üleval hoida Tähtvere tantsutüdrukud ja kohapeal kommenteerib sündmusi spordikommentaator Margus Ader. Vigastatud kaitseväelased saavad rääkida oma loo ja näidata invictus game võistlustel võidetud medaleid.

Pealtvaatajatele on turniir tasuta ja kõik saavad vabatahtlikult meie veterane toetada. Lisaks on plaanis teha heategevuslik oksjon ning igalt turniirile registreeritud osalejalt läheb 10 eurot osavõtumaksust otse veteranide toetuseks.

scroll to top