Kaie Aamisepp võitis esimest korda neljanda liiga etapi

– Kaie Aamisepp / Foto: Kaie Aamisepp

SEB Liigatennises võistlesid naised üksikmängus kõikides liigades. Esimene, teine ja kolmas liiga Tallinnas ning neljas liiga Tartus.

Esiliigas noppis esikoha üldliider Karin Küttis, kes alistas finaalis Õnnel a Urbi 6;4 6:3. 3. koha mängus oli Jana Astrelina üle Malle Pärtelist 7:5 7:5.

Teises liigas oli võidukas eelmiste aastate teise liiga valitseja Marin Daniel, kes võitis poolfinaalis Stiina Liivranda 6:3 6:4 ja finaalis Olga Tillo 6:3 6:3. Tillo sai poolfinaalis jagu Maarit Sarjasest 6:4 6:3.

Kolmas liiga tõi taas kohale suure hulga osalejaid.  Väga kindlat mängu näitas Kristi Tiislär. Finaalis võitis Tiislär Kärt Laarmani 8:3. Nelja parema hulka jõudsid veel Kristiina Laur ja Anastassia Solovieva.

Neljandas liigas Veeriku Tennisekeskuses sai oma turniirivõidu kirja Kaie Aamisepp. Poolfinaalis oli ta parem Lillsaarest 6:2 6:4 ja finaalis Kai Tomingast 7:6(8) 6:4. Tomingas omakorda võitis poolfinaalis Riin Lutsu 6:3 2:6 10:7. Aamisepale ei alanud turniir kõige paremini, alagrupis jäi ta ühes mängus alla Lutsule 6:7(2). Esimesena asetatud Ivika Torpel jäi alles kuuendaks.