fbpx
Close

Eesti GP-etapi võitsid Morten Ritslaid ja Valeria Gorlatš

– Morten Ritslaid / Foto: Siim Semiskar

Tallinki tennisekeskuses peetud Eesti GP-etapil said esikoha Morten Ritslaid ja viimasel ajal võistlustennisest tagasi tõmbunud Valeria Gorlatš, kes veel mullu kuulus Eesti Fed Cupi naiskonda.

Eesti meistrivõistluste finalistil Ritslaidil oli kõige raskem poolfinaalis, kus ta kulutas Robin Erik Partsi alistamiseks kolm setti – 6:3, 2:6, 6:3. Finaalis sai Ritslaid jagu Carl Bret Parkost 6:4, 7:6. Üldiselt läks turniir asetuse põhjal, sest Ritslaid, Parko ja Parts moodustasidki selle põhjal kolm paremat. Väikese üllatuse valmistas vaid Martin Petuhov, kes veerandfinaalis alistas Oskar Irdoja (4. asetus) 6:0, 6:1.

Naiste üksikmängus läks aga teisiti, sest viimasel ajal harva mänginud Gorlatš asetust ei omanud, ent alistas veerand- ja poolfinaalis järjepanu kaks Eesti tänavust paarismängumeistrit: Anet Angelika Koskeli (4. asetus) 6:4, 6:1 ja Helena Narmonti (1.) 6:1, 6:1. Finaalis tuli Gorlatšile vastu Ksenia Tarasova (3.), keda ta võitis 7:5, 6:3. Tarassova lülitas poolfinaalis välja teisena asetatud Liina Suurvariku 6:4, 6:2.

Meeste paarismängus sai Ritslaid teise esikoha, kui võitis koos Christian Andersoniga finaalis teisena asetatud Parko ja Kevin Suvi 6:2, 6:3. Naiste paarismängus hiilgas teenekas seenioride paar Piret Ilves/Suurvarik, kes finaalis võitsid Gorlatši ja Tarasova 6:2, 6:4.

Turniiri kõiki tulemusi näete siit.

scroll to top