Nädalavahetusel toimus kolm Noorteliiga turniiri

– Noorteliiga II poiste kaks paremat: Aare Alver ja Jan-Elmar Sarapik / Foto: ETL

Läinud nädalavahetus polnud Eestis peetavate turniiride mõttes eriti aktiivne. Lisaks täiskasvanute liigatennise turniiridele peeti kolm Noorteliiga turniiri.

Noorteliiga I turniir peeti Tähtvere Tennisekeskuses ja seal võidutses Torm Helde, kes alistas finaalis Trevor Marten Lääne 4:1, 4:0. Paarismängus noppis Torm Helde teise esikoha. Koos Karm Heldega võideti esikohamängus Aaron Kelle/Trevor Marten Läänet tulemusega 4:2, 4:0.

Noorteliiga II turniir toimus Tallinki Tennisekeskuses. Poisid ja tüdrukud võistlesid eraldi. Poistel tuli esikohale Aare Alver, kes sai otsustavas kohtumises jagu 2:4, 4:2, 10:2 Jan-Elmar Sarapikust. Sarapikul õnnestus siiski esikoht napsata paarismängus, partneriks Sverre Haas.

Tüdrukutest platseerus kõrgeimale kohale Elizabeth Averjanov. Finaalis oli ta parem Karoliina Kuhist 5:3, 0:4, 10:5. Analoogselt poistele, sai üksikmängus teiseks jäänud Kuhi paarismängus esikoha. Paariliseks oli Mette Maria Vahimets.

– Elizabeth Averjanov / Foto: ETL

Noorteliiga III turniir toimus Tartus Veeriku Tennisekeskuses. Poistel saavutas esikoha Kristofer Kõnd, kes alistas finaalis Kaspar Veskioja tulemusega 6:3. Tüdrukute seas väljus võitjana Mia Marta Võlli, kes otsustavas mängus oli parem Marie Rõõmussaarest. Paarismängus võistlesid poisid ja tüdrukud koos. Esikoha noppisid Egert Raag ja Chris Vallik.