Tartus ja Tallinnas toimusid Noorteliiga turniirid

– Tennisepall / Foto: Pixabay

Lisaks Eesti noorte kahele GP-etapile peeti läinud nädalal ka kaks Noorteliiga turniiri.

Noorteliiga I grupi võistlus toimus Tähtvere Tennisekeskuses. Finaalis kohtusid teisena asetatud Samuel Olmaru ja kolmandana asetatud Ken Martti Birk. Peale jäi Olmaru tulemusega 3:5 4:1 4:2. Poolfinaalis oli Olmaru parem Sebastian Olmarust 4:0 4:1 ja Birk Lucas Lausingust 4:1 4:2. Turniiril mängiti vaid üksikmängu.

Kui Noorteliiga I-s mängisid poisid ja tüdrukud koos, siis Kadrioru Tennisekeskuses peetud Noorteliiga II-s võisteldi eraldi ja mõlemas mänguliigis. Poiste üksikmängus saavutas esikoha Konrad Punger (1), olles finaalis parem Marko Johannsonist (3) 6:4 6:3. Poolfinaalid: Punger vs Kristjan Liiv 6:4 6:3, Johannson vs Ralf Filip Kivari (7) 6:4 6:4. Paarismängus tuli võitjaks paar Johannson/Kivari (3). Finaal: Johannson/Kivari vs Ralf Adamson/Torm Helde 6:3 5:7 10:7.

Tüdrukute konkurentsis võidutses soosik Kiira Paškov (1), kes alistas finaalis Olga Morozova (5) 6:4 6:4. Poolfinaalid: Paškov vs Nora Olivia Adamson 6:3 6:3, Morozova vs Miia Mihailov 6:4 6:2. Lohutuse parim oli seekord Karola Viherpuu. Paarismängus tuli esikohale duett Ciona Lapidus/Paškov (2). Esikohamängus võideti Lisbet Levandi/Laura Staalfeldti (1) 7:5 6:4.