fbpx
Close

Meeste III liiga paarismängu üldvõit läks Ranno Treialile Ahti Rattasepa ees, Mastersi esikoht paarile Rainer Hinno/Madis Eichler

– Jüri Pertmann, Arne Buht, Madis Eichler, Rainer Hinno, Ahti Rattasep ja Ranno Treial / Foto: Erakogu

SEB Liigatennis meeste kolmanda liiga paarismängu Masters peeti samaaegselt teise liiga Mastersiga Pärnu Tennisehallis. Kolmas liiga sai hakkama ühe päevaga.

Võrreldes teise liiga paarismänguga oli meeste kolmanda liiga paarismängus oluliselt „rahulikum“ hooaeg. Etappe peeti see aasta vähem kui mullu ja ka osalejate arv etappidel eraldi võetuna ei olnud kuigi suur. Viimastel etappidel lisandusid uusi tegijaid ja see annab lootust, et järgmisel aastal see võistlusklass veidi elavneb. Väga oluline on siin muidugi etappide ajastus. Millegipärast see variant, et laupäeval toimub kolmanda liiga üksikmäng ja pühapäeval paarismäng ei meelita harrastajaid osalema samal nädalavahetusel mõlemas mänguliigis. Ikka valitakse emba-kumba.

Lõppenud hooajal oli vähe mängijaid, kes osalenuks rohkem kui kahel etapil ja see andis suure eelise neile, kes olid aktiivsemad. Vaatamata kolmandale kohale Mastersil, tuli 2019. aasta üldvõitjaks tartlane Ranno Treial oma põhipartneri Ahti Rattasepa ees. Põhjus lihtne: ühe etapi mängis Treial Keijo Voikaga. Mastersi võitnud Rainer Hinnole ja Madis Eichlerile oligi see hooaja ainsaks turniirivõiduks, mis tagas neile kokkuvõttes kolmanda koha jagamise. Kaks etappi õnnestus võita lisaks Treialile ja Rattasepale ka Martin Kivirähkil. Mastersil saavutasid kõrge teise koha esmakordselt koos mänginud Jüri Pertmann ja Arne Buht.  

– Mastersi võitjad Rainer Hinno ja Madis Eichler / Foto: Erakogu

Meeste kolmanda liiga paarismängu 2019. aasta esikümme: 1. Ranno Treial 135,75 punkti, 2. Ahti Rattasep 119,50, 3.-4. Rainer Hinno ja Madis Eichler 117,10, 5. Jüri Pertmann 95,65, 6. Arne Buht 68,35, 7. Martin Kivirähk 55,0, 8. Urmas Ustav 53,75, 9. Ivar Kartusov 50,0, 10. Erkki Leego 41,40.

Kogu edetabeli leiad siit.

scroll to top