fbpx
Close

Markus Mölder alistas Alexela Mastersil tiitlikaitsja Vladimir Ivanovi

– Markus Mölder / Foto: Igor Pissarev/ETL

Alexela Mastersil sündis juba meeste alagrupiturniiri avavooru esimene üllatus, kui Markus Mölder (8) alistas tiitlikaitsja Vladimir Ivanovi 7:6, 6:4.

Kuigi Ivanov enam tõsiselt ei harjuta, võis uskuda, et ta võidab nö “vana rasva pealt”. Kuid läks vastupidi. A-grupi esimese vooru teises mängus võitis Karl Kiur Saar (4) Denis Maijorovi (6) 6:3, 6:4. B-grupis alistas favoriit Kenneth Raisma (2) Georg Straschi (7) 6:1, 6:3 ja Matthias Uwe Kask (3) Sten Hiiesalu (5) 7:5, 6:3.

Pärastlõunal ja õhtul peetud teise vooru tulemusena, aga A-grupis seis mõnevõrra muutus, sest Saar alistas Mölderi 6:3, 7:6 ja Ivanov Maijorovi 6:4, 6:0. Nüüd tekkis Ivanovil võimalus edasi pääseda, aga ainult juhul, kui ta alistaks Saare kahes setis. Kui Saar teenib kas või ühe seti, pääseb ta poolfinaali ja läheks sinna koos Mölderiga, kui too võidaks Maijorovit. Ent kui Mölder kaotaks kolmandas voorus, saaks Ivanov edasi ükskõik millise võiduga.

B-grupis võitis Raisma Kase 6:4, 6:2 ja Strasch Hiiesalu 6:4, 6:3. Selles nelikus on seis selgem: Raisma on igal juhul esimene ja Hiiesalu viimane ning teise poolfinalisti selgitab kohtumine Kask – Strasch. Raisma ja Hiiesalu mäng ei otsusta enam midagi.

Naiste turniiri esimene voor oli ühepoolne: Elena Malõgina (1) võitis Gerda Reinaru (4) 6:1, 6:1 ja Katriin Saar (2) Grete Gulli (3) 6:3, 6:2. Naiste turniiril täna enam mänge ei peeta.

Vaadake homset ajakava siit.

scroll to top