fbpx
Close

Mark Lajal kohtub Wimbledoni juunioride turniiri avaringis prantslasega

– Mark Lajal / Foto: ETL

Mark Lajal alustab esmaspäeval Wimbledonis karjääri teist juunioride slämmiturniiri. Kuigi Tennisnet eeldas, et maailma noorte edetabeli 21. kohaga Lajal asetust ei saa, siis tegelikult paigutati Eesti noorte esireket viimasena ehk 16ndana.

Mõneti on hirmutav öelda, et Lajal kohtub avaringis prantslasega, aga tegemist ei ole ühegagi neist prantslastest, kes Roland Garrosil neljakesi poolfinaali jõudsid. Lajali vastane on maailma juunioride 45. reket Mehdi Sadaoui, kellega eestlane on korra varem kohtunud. Üle kahe aastat tagasi mängisid nad ITF-i juunioride turniiril Tallinnas ja Lajal kaotas 3:6, 3:6, Tõsi, siis mängiti muidugi liivaväljakul. Lajali ja Sadaoui mäng algab Eesti aja järgi kell 13 Wimbledoni 11. väljakul. Tegemist on päeva esimese mänguga sellel platsil.

Kui Lajal saab kahest asetamata vastasest jagu, siis on tõenäoline, et kolmandas ringis kohtub ta taas Juncheng Shangiga (Hiina, 1), kellele Lajal Roehamptoni turniiril kaotas. Tõsi, üleeile mängitud kohtumise tulemus oli hiinlase kasuks 6:4, 0:6, 7:5, mis näitab, et tegelikult mängiti võrdselt.

scroll to top