Mark Lajal ja Elena Malõgina alustasid ka paarismängu võidukalt

Mark Lajal / Foto: Karl Toomsoo/ETL

Mark Lajal, kes on jõudnud Morelose Challengeril juba veerandfinaali, võitis ka paarismängus esimese ringi, mis samuti tähendab veerandfinaali jõudmist.

Koos Bu Yunchaokete’ga (Hiina) alistas Lajal teisena asetatud Prantsusmaa paari Theo Arribage/Luca Sanchez 6:2, 5:7, 10:5. Lajal ja Bu asusid 4:0 juhtima ja ainsal korral kaotasid oma pallingu teise seti seisul 5:6, aga see tähendas 10 punktini mängitavat tie-break’i. Seal ei kaotanud Eesti-Hiina paar ühtki punkti oma servil ja kahest minimurdest piisas 10:5 võiduks. Täna tuleb Lajal paarismängus uuesti väljakule, aga üksikmängu veerandfinaali peab ta reedel.

Morelose paarismängus osalesid ka Daniil Glinka/Karl Kiur Saar, kes aga esimeses ringis kaotasid Kolumbia paarile Nicolas Mejia/Andres Urrea 5:7, 6:7.

Elena Malõgina püsib Nottinghami ITF-i W25 turniiril samuti kaotuseta. Pärast võitu üksikmängus alistasid neljandana asetatud Malõgina ja Eliz Maloney (Suurbritannia) Kathleen Kanevi (Saksamaa) ja Diana Marcinkevica (Läti) 6:4, 6:4. Täna on Malõgina võistlustules nii üksik- kui ka paarismängus.