Elena Malõgina jätkab mõlemas mänguliigis

Elena Malõgina . / Foto: Mauri Levandi

Elena Malõgina sai Nottinghamis ITF-i W25 turniiril neljapäeval võidu nii üksik- kui ka paarismängus.

Üksikmäng Vlada Ekshibarova (Iisrael, WTA 839.) vastu jäi lühikeseks, sest seisul 6:4, 1:2 Malõgina poolt vaadatuna vastane loobus. Ilmselt juhtus midagi Ekshibarovaga teise seti neljanda geimi lõpus, sest mäng jäi pooleli mitte geimi vaheajal, vaid seisul A:40 Malõgina kasuks. Veerandfinaalis on Malõgina vastane Adithya Karunaratne (Hong Kong, 4), kes asub maailma edetabelis 288. kohal.

Õhtul oli Malõginal paarismäng koos Eliz Maloney’ga (Suurbritannia, 4) märksa tasavägisem. Kohtumises Danielle Daley ja Emma Wilsoniga (mõl. Suurbritannia) ei kasutanud nad teises setis võimalust servida matši võiduks seisul 5:4, aga parandasid vea tie-break’is, mis lõppes 7:3. Maloney/Malõgina võidutulemus oli 6:4, 7:6. Poolfinaalis tuleb neile vastu teise asetusega India paar Rutuja Bhosale/Ankita Raina.

Kummaline, et ka Nottinghamis mängitakse praegu väljas nagu teistel Euroopa turniiridel, mis aga pigem toimuvad lõuna pool. Hetkel ei ole Lääne- ja Kesk-Euroopas kuskil paremat ilma kui 10-15 kraadi ja peamiselt pilves. Turniir toimub kõvakattel.