Maria Lota Kaul langes paarismängu poolfinaalis välja

– Maria Lota Kaul / Foto: Igor Pissarev/ETL

Viimase Eesti tennisistina ITF-i turniiridel konkurentsi jäänud Maria Lota Kaul kaotas täna koos Emily Welkeriga (Saksamaa) Sharm el Sheikhi poolfinaalis Hongkongi paarile Eudice Chong/Hong Yi Cody Wong 1:6, 6:7.

Kui esimeses setis ei võitnud Kaul/Welker ühtki oma servigeimi (ainsa geimi teenisid nad vastaste servil seisul 0:5), siis teises setis võitsid nad kõik oma pallingud, aga vastased tegid sama. Kummalgi poolel oli vaid üks murdepall, lisaks kolm kahepoolset geimpalli seisudel 40:40. Paraku kaotasid Kaul/Welker tie-break’is kaks esimest oma servi punkti, jäid taha 0:3 ja enam sealt välja ei tulnud – 2:7.

Hongkongi mängijad olid servil täpsemad – nad ei teinud ühtki topeltviga (Kaul/Welker 6) ja lõid esimest pallingut sisse 74% (Kaul/Welker 63%).