fbpx
Close

Malõginal jäi neljas turniirivõit siiski saamata

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõginal (7) oli täna Sunderlandis võimalus esmakordselt võita W25 turniir üksikmängus, aga Eesti teine reket kaotas finaalis Valentina Ryserile (Šveits, WTA 370.) 4:6, 5:7.

Esimese seti otsustas ainus murre, mille Ryser tegi seisul 5:4 ja sellega oli kohe ka sett läbi. Teises setis läks murdega ette Malõgina, kuid Ryser vastas sellele kuuendas geimis, viigistades 3:3. Seejärel hoiti oma servi üsna kindlalt, ent seisul 5:6 Malõgina loovutas pallingu ja taas juhtus see hetkel, kui enam tagasitegemise võimalust ei jäänud.

Ryser oli servil teravam. Ta lõi 5 ässa ja võitis esimeselt servilt 76% punktidest, mis on naiste tennises väga hea tulemus. Malõgina lõi ühe ässa ja võitis 60% esimese servi punktidest.

ITF-i madalama kategooria turniiride punktid lisatakse mängija arvele alles ülejärgmise nädala esmaspäeval ja seetõttu on keeruline arvutada, millisele edetabelikohale Malõgina tõuseb. Ilmselt karjääri parimale (senine tipp 322.), aga mitte TOP300 sisse.

Paarismängus on Malõgina juba võitnud neli W25 turniiri ja selles mänguliigis kindlustab ta oma kohta TOP300 sees, sest alles eile võitis ta neljanda tiitli.

scroll to top