fbpx
Close

Malõgina langes Kapitel Estonian Openil konkurentsist

– Kapitel Estonian Open / Foto: Toomas Kuum

Pärnus naiste ITF turniiril Kapitel Estonian Openil olid täna kavas üksikmängu poolfinaalid ja paarismängu finaal. Üksikmäng poolfinaalis tegi kaasa ka Elena Malõgina.

Viienda asetusega Elena Malõgina (WTA 414.) kohtus bulgaarlanna Gergana Topalovaga (WTA 511.). Eesti tennisisti arvel on karjääri jooksul kolm, Bulgaaria tennisistil viis ITF-i turniiri võitu. See oli nende esimene omavaheline mõõduvõtt. Tuletame meelde, et eile lülitas Malõgina konkurentsist kõrgeimat asetust omanud Anna Siskova.

Esimest setti valitses tervikuna Topalova, realiseerides 3-st murdepallist 2. Malõginal ei tekkinudki võimalust vastase pallingut murda. Sett Topalovale 6:1. Mõlemal oli esimese servi õnnestumise protsent alla 50%! Vahe oli ainult selles, et Malõgina võitis vaid pooled punktid, vastane aga 71%. Vastane tõrjus ka ohtlikumalt.

Teises setis mäng võrdsustus ja Malõgina asus seal juhtima 3:2. Paraku seisul 3:3 loovutas ta saatuslikult pallingugeimi ning bulgaarlanna läks oma teed. Tõe huvides tuleb siiski lisada, et Malõgina võitles lõpuni ja päästis kolm matšpalli ning omas ka geimpalli 5:5-le. Teine sett Topalovale 6:4. Võimalik, et palavus ja eilne pikk kurnav mäng mängis oma rolli tänases kaotuses. Teises setis oli meie tennisistil siis kasutada üks ja ainus mängu murdepall, vastasel aga tervelt 6.

Turniiritabeli leiad siit.

scroll to top