fbpx
Close

Cincinnati turniir: Anett Kontaveidil soodne loos, Kaia Kanepil keeruline

Anett Kontaveit Hamburgis. / Foto: DPA/Scanpix

Esmaspäeval algab teist nädalat järjest WTA 1000 turniir, mis peetakse Cincinnatis. Seal osalevad ka kaks Eesti naismängijat, kellest teisena asetatud Anett Kontaveit on avaringis vaba.

Anetti loos on seekord soodne, sest teises ringis tuleb talle vastu keegi kvalifikatsiooniturniirilt edasipääsejaist, kes kohtuvad omavahel. Samas on Cincinnatis päris tugev seltskond ka kvalifikatsioonis – näiteks juuli lõpus vastavalt Varssavis ja Prahas turniiri võitnud Caroline Garcia (Prantsusmaa) ja Marie Bouzkova (Tšehhi). Samuti üritavad kvalifikatsioonist läbi tulla tõusvad tähed Clara Tauson (Taani), Anastassia Potapova ja Marta Kostjuk (Ukraina). Kui Anett võidab 2. ringis, on asetatutest tema 3. ringi vastane Leylah Fernandez /Kanada, 13), kuid ta peab enne jagu saama Jekaterina Aleksandrovast ja Naomi Osakast (Jaapan), kes samuti võivad tulla Anetti vastaseks.

Kaia Kanepi läheb aga avringis kokku endise maailma esireketi ja kahekordse suure slämmi turniiride võitja Viktoria Azarenkaga, kes Torontos ei mänginud viisaprobleemide tõttu. Kui Kaia võidab Azarenkat, ei lähe kergemaks, sest vastu tuleb kas Emma Raducanu (Suurbritannia, 10) või kogenud Serena Williams (USA).

Vaadake Cincinnati turniiri tabelit siit.

scroll to top