Malõgina kaotas teist turniiri järjest samale vastasele

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina (1) ei pääsenud Karaganda ITF-i W15 turniiril poolfinaalist edasi, sest kaotas Ksenia Laskutovale (3) 5:7, 6:0, 3:6.

Täpselt samale vastasele oli Malõgina kaotanud ka eelmise nädala Karaganda turniiril ja samuti poolfinaalis. Tookord oli küll tulemus Malõgina poolt vaadatuna halvem – 4:6, 4:6. Täna suutis Malõgina võita ühe geimi rohkem, aga punktidega jäi ta siiski alla 83:85.

Esimese seti seisuni 3:3 jõuti ilma servimurreteta, aga seejärel hakkas neid tulema rohkem. Otsustavas setis kaotas Malõgina alates seisult 2:2 kõik oma servigeimid, kuid teenis veel ühe geimi vastase pallingul. Murdepallide realiseerimisel oli vastane efektiivsem (8st 6), sest Malõgina realiseeris 14st murdepallist 6.