Glinka langes poolfinaalis välja

Daniil Glinka. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Trimbachi ITF-i M25 turniiril kaotas Daniil Glinka (5) poolfinaalis Antoine Hoangile (Prantsusmaa, 7) 6:7, 4:6.

Esimeses setis asus Glinka murdega ette, aga vastane viigistas järgmises geimis. Paraku suutis Hoang tie-break’is minimurret vältida, aga Glinka kaotas kaks punkti oma servil ja kokku oli seis 2:7.

Teises setis oli murdevõimalusi ainult vastasel. Hoang suutis võimaluse realiseerida seitsmendas geimis. Ja kuigi seisul 5:3 jäi prantslasel kasutamata kaks matšpalli, oli tal varu oma servi näol ja ta ikkagi võitis. Glinka võitis küll esimese servi punkte protsentuaalselt rohkem (76 vs 75), aga tänu paremale esimese servi protsendile võitis punkte rohkem Hoang. Seega võis otsustavaks saada just prantslase stabiilsem serv.