fbpx
Close

Malõgina ja Varul langesid teises ringis välja

Elena Malõgina / Foto: Tennis Club Caserta Facebook

ITF-i turniiridel üksikmängus sel nädalal viimastena konkurentsi jäänud kaks Eesti naistennisisti langesid täna teises ringis välja.

Elena Malõgina (7) kohtus Bastadi W35 turniiril uuesti Caijsa Wilda Hennemanniga (Rootsi, WTA 452.), kellele ta eelmisel pühapäeval oli Varbergi W15 turniiri finaalis kaotanud 0:6, 1:6. Täna jätkus nende duell samas vaimus esimese seti, aga teises suutis Malõgina mängu võrdsustada ja omas kahe settpalli näol häid võidušansse. Paraku Malõgina siiski kaotas kohtumise 1:6, 6:7.

Esimene sett algas tegelikult ka võrdselt, aga geime võitis ainult vastane, kes realiseeris ainsa murdepalli, kuid Malõgina 3st murdepallist mitte ühtki. Nii läks Hennemann oma teed, aga teist setti asus Malõgina 2:0 juhtima. Vastane sai murde tagasi seisuks 3:3, kuid Malõgina suutis nüüd oma servi hoida. Seisul 6:5 läks Malõgina Hennemanni servil ette 40:15, aga ei saanud vajalikku punkti kätte. Tie-break’is oli seis 2:5, kuid Malõgina siiski vaid ühe minimurdega taga. Ent ta ei võitnud oma pallingul kumbagi punkti, kaotas 2:7 ja sellega mängu.

Nii Malõginal kui ka Maileen Nuudil on täna veel Bastadis pidada paarismäng, samuti asuvad selles mänguliigis võistlustulle Grete Gull/Anna Maria Tottrup Kursumlijska Banjas (Serbia) ja Andrea Roots Antalyas.

Kuid sealsamas Antalyas sai läbi Liisa Varuli turniir, kui eestlanna kaotas 2. ringis seitsmanedana asetatud Aya El Aounile (Maroko, WTA 788.) 0:6, 2:6. El Aouni näol on tegemist 18-aastase tõusva tähega, kes on juba ka võitnud kaks ITF-i W15 turniiri ja neist teise alles eelmisel nädalal sealsamas Antalyas. Seega sattus Varulile vastaseks praegu kõige paremas hoos olnud tennisist.

scroll to top