fbpx
Close

Malõgina ja Ojakäär/Raisma kaotasid paarismängu kõige napimalt

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Elena Malõgina jõudis Loughborough’ W35 turniiril koos Barbora Palicovaga (Tšehhi) paarismängu poolfinaali, aga sealt edasi kõige napimalt enam ei saanud.

Neljandana asetatud paar alistas avaringis Adithya Karunaratne (Hong Kong) ja Manon Leonardi (Prantsusmaa) 5:7, 7:5,10:1 ja teises ringis Briti paari Abigail Amos/Emma Wilson 6:4, 6:4. Tänases poolfinaalis tuli aga vastu teisena asetatud Briti paar Alicia Barnett/Sarah Beth Grey.

Esimese seti võitsid Malõgina/Palicova 6:2 ja teises olid kolm korda murdega ees, aga vastased ka kolm korda võtsid murde tagasi. Seisult 4:4 hoiti servi, kuid tie-break’is tegid vastased seisul 3:2 kaks minimurret ja võitsid 7:3. Järgnes tie-break 10 punktini, kus Malõgina/Palicova olid ees 3:0 ja 4:2, kuid sellelt seisult kaotasid kuus punkti järjest ja tie-break’i 5:10. Tulemus seega 6:2, 6:7, 5:10 ja punktidega võit 75:72, mis aga loomulikult ei aidanud.

Oliver Ojakäär ja Kenneth Raisma olid Manacori M15 turniiril ringi võrra tagapool, sest vihm tegi ajakavasse korrektiive. Seega olid eestlased täna veerandfinaalis ja kaotasid veel napimalt kui Malõgina oma paarilisega. Nimelt jäid Ojakäär/Raisma alla Hollandi paarile Michiel de Krom/Ryan Nijboer 3:6, 6:4, 10:12. Kuid siin olid eestlased tie-break’is pea kogu aeg tagaajaja osas ja seisul 7:9 päästsid kaks matšpalli. Seejärel said Ojakäär/Raisma ise matšpalli seisuks 10:9, aga servisid vastased ja nad võtsid oma punktid ära ning seejärel realiseerisid tõrjel oma kolmanda matšpalli.

scroll to top