fbpx
Close

Maileen Nuudi võitis karjääri teise ITF-i turniiri!

Maileen Nuudi. / Foto: ITF

Maileen Nuudi (3) võitis karjääri teise ITF-i turniiri, kui alistas Eindhovenis W15 võistluse finaalis Anouck Vrancken Peetersi (Holland, WTA 904.) 6:3, 7:5.

Finaal ei kujunenud Nuudi jaoks lihtsaks, aga tema paremus oli siiski selge. Esimeses setis spurtis Nuudi 1:3 kaotusseisult, kui ta võitis järjest viis geimi, nende hulgas vastase kolm servigeimi. Samas olid need murdegeimid väga pikad, kestsid vastavalt 12 ja 14 punkti. Oma servigeimid võitis Nuudi seti lõpus nulliga.

Teises setis jäi Nuudi murdega taha, aga viigistas kohe 1:1. Seejärel läks eestlanna murdega ette, aga seisul 5:3 kaotas oma pallingugeimi ja mängu võitmine lükkus edasi. Seisul 6:5 tegi Nuudi otsustava murde, mida enam polnud võimalik tagasi teha.

Järgmisel nädalal mängib Nuudi Braunschweigis (Saksamaa) W25 turniiril, kus ülesandmise põhjal peaks kaasa tegema ka üks maailma andekamaid noori, 15-aastane Brenda Fruhvirtova (Tšehhi), kes täna võitis Moygorodi (Ungari) W25 turnirii finaalis vastase koguni 6:0, 6:0. Samas pole kindel, kas andekas neiu pärast turniirivõitu kohe uuesti mängib. Fruhvirtova on võitnud sel aastal viis W25 turniiri ja kerkib nüüd noorima mängijana TOP300 sekka. Võrrelda võib teda Cori Gauffiga, kes 15. sünnipäeva ajaks veel ei olnud TOP300 sees, aga neli kuud hiljem juba maailma 141. reket.

scroll to top