fbpx
Close

Hiiumaal peeti harrastajate tennisenädalavahetus

TEAM TENNIS Tour5 | Foto: Jana Laigo

Harrastajate tenniseklubi TEAM TENNIS korraldas ligi poolesajale tennisesõbrale tennisenädalavahetuse Hiiumaal. TEAM TENNIS WKND2 tennis+surf | WTA Tallinn Open eri nimeline nädalavahetus algas Ranna surfikülas, Surfmaster Surfikoolis. Risto Kõrgemägi pop-up surfikoolis said kõik huvilised proovida tiivasurfi, skimboardi ning nautida erinevas suuruses SUPi laudasid. Päev võeti kokku mererannas asuvas saunas, Raasiku Õlletehase poolt kaasa antud saunajookide ja suitsulesta-rikka õhtusöögiga.

Risto Kõrgemägi | Foto: Janar Kalmus

Laupäeval kogunesid tenniseharrastajad Hiiumaa Spordikeskuse tennisehalli, kus kahe päeva jooksul jõudis tenniseväljakule 36 mängijat, erinevatest laagritegevustest võttis osa aga ligi viiskümmend osalejat. Harrastajate tenniseturniir TEAM TENNIS Tour5 mängiti üksikmängus, seejuures toimus punktiarvestus võistkondade kaupa. Kuus võistkonda jagunesid mängutaseme järgi viieks asetuseks ning nii mängisid sama asetusega mängijad kõik omavahel läbi.

TEAM TENNIS Tour5 kolmanda asetusega osalejad | Foto: Jana Laigo

Kokku peeti 75 mini-kohtumist, iga võidetud geim lisati võistkonna tulemusele ning nii selguski turniiri võitja, Siim Mansbergi tiim, kuhu kuulusid veel Tarmo Rahkama, Natalja Pinna, Tamara Gebenova ja Jana Laigo. Võitjad lähevad WTA Tallinn Openit vaatama, mis toimub 24. septembrist 2. oktoobrini Forus Spordikeskuses Tondil. Traditsiooniliselt said parimad selga ka võitjasärgid ning tenniseklubi graveeringuga Villeroy ja Boch veinipokaalid.

TEAM TENNIS Tour5 võitjad: Natalja Pinna, Siim Mansberg, Tamara Gebenova | Foto: Egon Kurnim

Turniiril sai maitsta Hiiumaa Köök ja Pagar maiustusi, mekkida Hiiu Õlle Koda poolt pruulitud Kassareid ja turniirisarja püsitoetaja, Nudist, tooteid. Nii turniiril kui ka treeningutel hoolitses spordiharrastajate janu kustutamise eest ehtne ja esimene Värska Originaal.

Järgmine, TEAM TENNIS Tour6 toimub laupäeval, 27.08 Forus Spordikeskus Viimsi tenniseväljakutel. Turniir toimub paarismängus ning võistlema pääsevad vaid 16 kiiremat. Registreeru tenniseturniirile: https://forms.gle/9xy2Dz3ZL4CTPo9s7

TEAM TENNIS TOUR5 toetajad
scroll to top