fbpx
Close

Maileen Nuudi sai järjekordse väärt võidu

Maileen Nuudi. / Foto: ITF

Alates aprillikuisest Billie Jean King Cupi esiliiga turniirist on Maileen Nuudi korduvalt alistanud maailma TOP500 mängijaid ja täna sai ta Darmstadti ITF-i W25 turniiri avaringis taas väärtusliku “skalbi”.

Nuudi alistas põrgukuumuses (+38) peetud mängus maailma 321. reketi Lea Boškovici (Horvaatia) 6:4, 6:4. Nuudi alustas servigeimi kaotusega, kuid viigistas murded seisuks 3:3. Seejärel murdis ta veel kahel korral Boškovici pallingu, kuid kaotas ka ühe enda oma, aga sellest piisas 6:4 võiduks. Teises setis jäi Nuudi uuesti murdega taha 0:1, aga peatselt juhtis 4:1. Kuid Boškovic vastas sellele kolme geimi võitmisega ja viigistas 4:4. Kuid viimane sõna jäi ikkagi Nuudile, kes seisult 4:4, 0:15 võitis kaheksa punkti järjest, seega ka vastase servi nulliga.

Vastane oli esimesel servil väga täpne (86%), aga tema palling ei olnud ohtlik, sest Boškovic võitis ainult 49% (Nuudi 62%) esimese servi punktidest. Mõlemad realiseerisid hästi murdepalle – Nuudi 10st 6 ja Boškovic 6st 4.

Nuudi järgmine vastane selgub õhtul.

Kahjuks langes Kristjan Tamm välja Gubbio turniiri 2. ringis, kuigi ta oli esimeses ringis alistanud esimese asetusega ameeriklase. Kuid Tamm pidi kõige palavamal ajal mängima Itaalia tennisistiga ja Gabriele Piraino (ATP 720.) jäi peale 6:3, 6:2.

scroll to top