Maileen Nuudi sai avaringis kindla võidu

Maileen Nuudi jaanuaris Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Gonesse’i (Prantsusmaa) ITF-i W15 turniiril alustas teisena asetatud Maileen Nuudi veenva 6:3, 6:1 võiduga Briana Szabo (Rumeenia, WTA 702.) üle.

Tasavägist mängu jätkus vaid esimese seti algusse. Szabo juhtis veel 3:2, selleks hetkeks polnud ühtki servimurret tehtud. Pärast seda seisu ei võitnud aga 17-aastane rumeenlanna ühtki servigeimi. Kaheksa geimi järjest võitnud Nuudi juhtis 6:3, 4:0, kui kaotas veel ainsa geimi oma servil. Eestlanna servis tunduvalt paremini – ta lõi 4 ässa ja tegi 4 topeltviga, vastane aga mitte ühtki ässa ja 7 topeltviga. Lisaks oli selgelt parem ka Nuudi esimese servi protsent – 64 vs 53.

Teises ringis kohtub Nuudi Enola Chiesaga (Itaalia, WTA 940.), kes pääses põhiturniirile kvalifikatsiooni kaudu.