Maileen Nuudi langes napilt välja

Maileen Nuudi Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kaks tundi ja 45 minutit kestnud mängus kaotas Maileen Nuudi Oldenzaali ITF-i W40 turniiri 2. ringis Vivian Wolffile (USA, WTA 440.) 5:7, 6:4, 4:6.

Murdeid oli selles mängus palju, aga servigeime võideti kokkuvõttes siiski rohkem kui tõrjegeime. Esimeses setis oli algul murdega ees Nuudi, siis Wolff, aga seisult 2:4 viigistas Nuudi uuesti. Otsustava murde seisul 6:5 tegi ikkagi Wolff. Teises setis juhtis Nuudi kahe murdega 4:1. Ühe sai vastane tagasi, aga sett kuulus eestlannale. Otsustavas setis oli Nuudil parim seis, kui ta pärast murret läks ette 4:3. Kuid rohkem geime ta ei võitnudki, kaotades ka mõlemad oma pallingud.

Väga palju otsustas selles mängu esimese servi õnnestumisprotsent. Kuigi Nuudi teenis esimeselt servilt protsentuaalselt vaid pisut vähem punkte (59 vs 61%), oli arvuliselt ameeriklanna punktiülekaal suur (48:33), sest ta lõi esimest servi täpsemalt (74% vs 52%). Wolff patustas küll 8 topeltveaga (Nuudi 5), aga teiselt servilt võidetud enampunktid kokkuvõttes eestlannat ei päästnud. Murdepalle võitis Nuudi 15st 6 ja Wolff 17st 7.

Välja langes ka Liisa Varul Monastiri W15 turniiril, kui ta kaotas 2. ringis Lara Pfeiferile (Itaalia, 8) 3:6, 0:6.