Ingrid Neel kaotas paarismängu avaringis

Ingrid Neel Tallinn Openil. / Foto: Igor Pissarev

Ingrid Neeli ja tema paarilise Ulrikke Eikeri (Norra) mäng US Openil jäi lühikeseks, kui nad kaotasid avaringis üheksandana asetatud paarile Hao-Ching Chan (Taipei)/Giuliana Olmos (Mehhiko) 5:7, 1:6.

Paarismängus on paljud nimed tennisesõpradele tundmatud, aga täpsustame siis, et Chan ja Olmos asuvad maailma paarismängu edetabelis vastavalt 21. ja 18. kohal, mis on märksa kõrgem kui Neeli (55.) ja Eikeri (51.) ranking. Kummalises kohtumises olid mõlemal paaril oma perioodid, mil nad olid vastasest üle. Nimelt juhtisid Chan/Olmos esimeses setis 5:0, aga siis võtsid viis geimi järjest Eikeri/Neel. Järgmises geimis oli Eesti-Norra paaril veel kolm murdepalli, aga kui need jäid realiseerimata, pöördus mäng jälle teises suunas. Chan/Olmos võitsid nüüd seitse geimi järjest ja alles teise setis seisul 0:5 said Eikeri/Neel veel ühe geimi. Aga enam nad 0:5 seisu ei päästnud.