Maileen Nuudi langes Itaalias välja

Maileen Nuudi püsib ainsa eestlannana Kapitel Estonian Openil konkurentsis. / Foto: Igor Pissarev

Maileen Nuudi kaotas Solarinos (Itaalia) ITFi W25 turniiri veerandfinaalis teisena asetatud Giorgia Pedonele (Itaalia, WTA 314.) 1:6, 3:6.

Nuudi jäi kohe 0:5 taha, kuid suutis siis mõnda aega mängida võrdselt. Teise seti algul mängiti viis pikka, vähemalt 8 punkti kestnud geimi, mille jooksul Nuudi realiseeris kolmest murdepallist ühe ja vastane seitsmest ühe. Nii jäi servimist alustanud Nuudi 3:2 ette, aga pärast enam geime ei võitnud.

19-aastane Pedone on tänavu üsna heas hoos ja kuu aega tagasi võitis ta samasuguse W25 turniiri Santa Margherita di Pulas.

Teist mängu järjest ei olnud statistiliselt hea Nuudi esimene serv. Ta lõi esimest servi sisse 58% (vastane koguni 82%) ja võitis sellelt ainult 45% punktidest, kusjuures teiselt servilt sai Nuudi 50% punktidest.