fbpx
Close

Maileen Nuudi kaotas poolfinaalis

Maileen Nuudi / Foto: Igor Pissarev/ETL

Maileen Nuudi, kes alistas Solarino W25 turniiril kaks tugevat vastast, jäi poolfinaalis alla endast edetabelis tagapool asunud Emilie Lindhile (Suurbritannia, WTA 629.) 2:6, 6:3, 1:6.

Aga niisugune see naiste tennis ongi, et ITF-i tasemel ei tea kunagi, kes kui hästi parajasti mängib ja seal ei saa vastaseid tugevateks ja nõrkadeks liigitada. Nuudi jõudis ju W25 tasemel teist korda poolfinaali (esimene kord oli juuli lõpus Pärnus), mis on hea tulemus, aga statistiliselt annaks ühe turniiri võitmine rohkem punkte kui kaks poolfinaali.

Kui eile soomlanna Laura Hietaranta vastu jäi Nuudi 0:2 taha ja alustas siis spurti, mis lõppes alles koos mänguga, siis ka täna 0:2 seisult ta suutis päästa murdepallid ja mängu tagasi saada, aga seekord mingit spurti ei järgnenud. Esimeses setis Nuudil ei õnnestunudki vastase pallingut murda.

Seevastu teises setis läks Nuudi 3:0 ette ja seejärel mängiti mõned põnevad geimid, aga pallingu hoidmine jäi taas kestma seti lõpuni ja sellest muidugi Nuudile piisas. Kuid otsustavas setis kaotas ta pika mängu järel servigeimi ja kuigi Nuudi võitles veel seisul 0:5 päris kõvasti (teenis murdepalli ka seisul 1:5), ei suutnud ta nii raskest seisust välja tulla.

Murdepallide realiseerimine 6st 1 oli võib-olla näitaja, mis seekord Nuudi edu pärssis, kuigi ka vastane ei saanud murdepalle kergelt kätte (10st 4). Nuudi lõi esimest servi täpselt (76%), aga võitis esimese servi punktidest 59%, milles tuli peamine allajäämine Lindhile, kes võitis 74% punktidest.

scroll to top