fbpx
Close

Maileen Nuudi jõudis paarismängus poolfinaali

Maileen Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove arutavad mänguplaani. / Foto: Igor Pissarev

ITF-i W40 turniiril Tallink Open olid neljapäeval paarismängu veerandfinaalis vastamisi kaks eestlannat Maileen Nuudi ja Katriin Saar koos välismaalastest partneritega. Poolfinaali pääses Nuudi.

Koos üksikmängus esimesena asetatud Lesley Pattinama Kerkohovega paaris mängiv Nuudi alistas Saare ja Anastasia Kuparevi (Saksamaa) 6:2, 6:2. Esimeses setis läksid Kerkhove/Nuudi oma teed seisult 2:2. Nad tegid järjest kaks murret, kusjuures neis servigeimides said Kuparev/Saar kokku vaid ühe punkti. Teises setis olid Kerkhove/Nuudi juba kahe murdega ees 4:1, aga läks veel põnevaks kui vastased said mängu esimese murde. Kuid rohkemat Kuparev/Saar ei suutnud. Poolfinaalis on Kerkhove/Nuudi vastased itaallannad Deborah Chiesa ja Lisa Pigato. Muide, Chiesa lülitas Elena Malõgina välja nii üksik- kui ka paarismängu avaringis koos Pigatoga.

Poolfinaal algab reedel Tallink tennisehallis kell 15 või veidi hiljem, kui üksikmängud venivad pikemaks.

Üksikmängus, kus eestlannasid enam konkurentsis pole, pääsesid soosikud veerandfinaali. Edasi said kolm kõrgema asetusega mängijat: Pattinama Kerkhove, Tena Lukas (Horvaatia) ja Lina Gjorcheska (Põhja-Makedoonia). Kuid veerandfinaalis mängib ka kunagine maailma 12. reket Yanina Wickmayer (Belgia), kes on võib-olla peamine favoriit.

scroll to top