fbpx
Close

Maileen Nuudi jõudis Antalyas põhiturniirile

– Maileen Nuudi mänguhoos / Foto: Toomas Kuum

Neli Eesti naistennisisti mängib sel nädalal W15 ITF-i turniiril Antalyas, kus 11. aprillil algab Billie Jean King Cupi I grupi turniir. Kolmest kvalifikatsioonist alustanud eestlannast oli edukas Maileen Nuudi.

Kõige raskem mäng oli Nuudil (kvalifikatsiooni 5. asetus) teises ringis Joanna Tomeraga (Prantsusmaa), keda ta võitis 3:6, 6:0, 10:8. Otsustavas ringis alistas Nuudi Lala Petretici (Prantsusmaa, 11) 6:4, 6:3.

Katriin Saar kaotas kvalifikatsiooni avaringi Kira Pavlovale (-) 4:6, 3:6 ja Anet Angelika Koskel Daria Shalamanovale (Bulgaaria) 2:6, 3:6. Kuid Saarel ja Koskelil olnuks ka võidu korral väga raske põhiturniirile pääseda, sest samas tabeliosas paiknes Ksenija Laskutova (-), kes võitis kõik vastased, kaasa arvatud ka eestlannade alistajad ülikindlalt.

Otse põhiturniirile pääses edetabelikoha alusel Elena Malõgina, kes on kolmandana asetatud. Eelduste kohaselt peaks Malõgina saama avaringis kindla võidu, sest kohtub Türgi noorteklassi mängija Defne Cirpanliga, kes sai korraldajailt vabapääsme. Nuudi esimene vastane on Pia Lovric (Sloveenia, WTA 577.), kes on karjääri jooksul ka ühe ITF-i W15 turniiri võitnud.

Paarismängus on Malõgina/Nuudi asetatud neljandana, nad peaksid turniiri alustama homme.

scroll to top