fbpx
Close

Maileen Nuudi jäi 25-tuhandelisel turniiril napilt põhitabelist välja

– Maileen Nuudi / Foto: ETL/Igor Pissarev

Maileen Nuudi, kes oli Milovices (Tšehhi) 25 000 dollari auhinnafondiga turniiril üks madalama edetabelikohaga (962.) mängijaid isegi kvalifikatsioonis, võitles vapralt, aga teise kohtumise tie-break langes vastase kasuks.

Nuudi alustas kvalifikatsiooni veenva 6:3, 6:2 võiduga kuuendana asetatud maailma 519. reketi Jekaterina Šalimova (Venemaa) üle. Muide, Šalimova oli Tallinnas Paf Openil Nuudi paarismängupartner ja jõudis üksikmängus finaali, seda enam tuleb eestlanna võitu hinnata kõrgelt. Paraku kaotas Nuudi ikkagi teises ringis eduseisust Anna Gabricile (Saksamaa, WTA 691.) 6:3, 4:6, 6:10.

Esimeses setis murdis Nuudi vastase servi seisul 4:2 ja kuigi Gabric sai murde tagasi, võitis Nuudi ka teistkordselt tõrjegeimi. Teine sett oli kõikuvam. Eduseisul 2:0 terendasid lootused, et Nuudi on minemas oma teed, aga peatselt juhtis vastane 4:2. Veel jõudis Nuudi viigini, kuid viimases kahes geimis võitis ainult ühe punkti. Tie-break’is tegi Gabric otsustava spurdi seisult 3:3, kui võitis neli punkti järjest. Pluss neli tema kasuks jäigi püsima.

Nuudi on viimasel ajal näidanud päris häid tulemusi, aga nagu ikka spordis, peab taoliste tulemuste kohta ütlema nii: heast mängust ei piisa, võita on ka vaja.

scroll to top