fbpx
Close

Maileen Nuudi ja Kristjan Tamm kaotasid sama tulemusega

Maileen Nuudi / Foto: Igor Pissarev/ETL

Täna pärastlõunal pidasid kaks Eesti tennisisti ITF-i turniiridel avaringi kohtumise ja kaotasid edetabeli põhjal tugevamatele vastastele võrdse tulemusega 2:6, 6:7. Sarnane oli ka see, et mõlema vastane oli paigutatud kolmandana.

Maileen Nuudi kaotus Bastadi W35 turniiril Sofia Costoulasele (Belgia) ei olnudki nii halb, sest eelmistel turniiridel on eestlanna tulemused olnud kehvemad. Võib-olla hakkab Nuudi vorm tõusma nagu ka mullu suvel juhtus. Nuudil olid head võimalused võita teine sett. Esiteks ta juhtis 5:3, aga kaotas ülejärgmises geimis oma servil. Seisul 5:5 jäi Nuudil realiseerimata kolm murdepalli. Tie-break’is oli seis veel 3:4, aga siis kaotas Nuudi kolm punkti järjest. Homme alustab Bastadis seitsmendana asetatud Elena Malõgina.

Tamm mängis Tbilisi M15 turniiril Jevgeni Tjurneviga (-). Selles mängus polnud teises setis ühtki murret, kuid tie-break’is jäi Tamm kahe minimurdega taha 1:4. Ta suutis jõuda seisuni 5:6, aga kaotas siis punkti oma servil. Samal turniiril on teise ringi jõudnud esimese asetusega Daniil Glinka.

scroll to top