Laura Rahnel ja Anna Maria Tottrup jõudsid poolfinaali

Laura Rahnel. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Laura Rahnel ja Anna Maria Tottrup jõudsid Sharm el Sheikhis W15 turniiri paarismängus poolfinaali.

Nad alistasid veerandfinaalis paari, kus üks vastastest oli samuti eestlane Andrea Roots, kes mängis koos Diana Jakovlevaga (Usbekistan). Rahnel/Tottrup võitsid 7:5, 6:2. Esimeses setis oli palju servimurdeid. Neli korda läksid Rahnel/Tottrup murdega ette, kolm korda Jakovleva/Roots viigistasid, aga seisul 5:6 nad enam seda ei suutnud. Teises setis Rahnel/Tootrup enam oma servi ei loovutanud, kuigi kahes geimis oli seis 40:40 ja mängiti otsustav punkt. Kui aga Jakovleva/Rootsi servil oli kahel korral otsustav punkt, võitsid selle tõrjujad ehk siis kahe eestlanna paar võitis teises setis otsustavaid punkte 4st 4.

Poolfinaalis kohtuvas Rahnel/Tottrup teisena asetatud Mara Gae (Rumeenia) ja Zuzanna Pawlikowskaga (Poola).