Lajal ja Glinka kaotasid veerandfinaalis

Mark Lajal Morelosi Challengeril. / Foto: Morelos Openi Instagram

Mark Lajal, kes oli Kursumlijska Banja (Serbia) ITF-i M25 turniiril esimesena asetatud, kaotas veerandfinaalis Clement Tabur’le (Prantsusmaa, ATP 410.) 2:6, 6:1, 2:6.

Nagu tulemused näitavad, ei ole Lajal saviliivaväljakutel nii tugev kui kõvakattel, sest tal ei õnnestu aeglase põrkega väljakul servi nii hästi maksma panna. Täna võitis ta esimeselt servilt 60% punktidest, aga vastane 69%. Lajalil oli hea võimalus otsustavas setis seisul 1:1 prantslase serv murda, kuid kolm murdepalli jäi realiseerimata. Alates seisult 2:2 Eesti esireket geime enam ei võitnud.

Daniil Glinka jäi Monastiri M15 turniiri veerandfinaalis alla Yecong Mo’le (Hiina) 5:7, 3:6. Kui Glinka oli teises ringis võitnud maailma 418. reketi, siis täna jäi alla 1198ndale. Esimeses setis jäi Glinkal realiseerimata 9 murdepalli, aga ta ise kaotas servi seisul 5:5 vastase kolmandalt murdepallilt. Teises setis läks hiinlane ette 4:0 ja kuigi Glinka murdis nüüd ka ise esimest korda ning vähendas kaotusseisu 4:3-le, ei suutnud ta mängu päästa.