fbpx
Close

Kurnatud Daniil Medvedev ei kahtle: Indian Wellsi võidab… 

– Daniil Medvedev | Foto: AP/Scanpix

Maailma hetke teine reket Daniil Medvedev möönis kolmapäeval, et tema osalemine järgmisel nädalal Venemaal algaval Kremlin Cupil pole sugugi kindel.

Pärast kolmapäevast kaotust BNP Paribas Openil Grigor Dmitrovile seisult 6:4, 4:1 (lõppseis jäi 6:4, 4:6, 3:6) rääkis Daniil Medvedev, et tunneb end väsinuna. Bulgaarlane tegi meeletu come backi ja katkestas Medvedevi üheksamängulise võitude seeria. Tänavusel US Openi slämmil esmakordselt triumfeerinud Medvedev sõnas matšijärgses intervjuus, et Dimitrov tegi kohtumise keskel väga vinge käiguvahetuse. “Võib olla olin natuke väsinud, kuid see ei tähenda, et ma oleksin hakanud oluliselt rohkem eksima või midagi, või oleksin äkki halvasti mänginud – ei!” Ta lisas, et Dimitrov lihtsalt mängis tema vastu matši teise poole paremini kui ükskõik kes US Openil. “Kui ta samal tasemel mängib, siis ma ei näe ühtki inimest, kes teda võiks tenniseväljakul võita,” oli 25-aastane venelane veendunud. Dimitrov kohtub Indian Wellsi veerandfinaalis Hubert Hurkacziga.

Moskvas mängimine küsimärgi all

Medvedev rääkis, et Indian Wellsis sai ta aru oma füüsilisest konditsioonist. Hetkel pole üldse kindel, et ta järgmisel nädalal Moskvas algaval Kremlin Cupil kaasa teeb. Viimati mängis mees Venemaa pealinnas 2018. aastal Davis Cupi kohtumises Valgevene vastu.

“Moskva on mu kodulinn, seetõttu panin end vähemalt tänavu turniirile kirja, nii et olen loosirattas. Tähtaeg on reedel. Kui aus olla, siis tunnen end väga kurnatuna, turniiri käigus ilmnesid mõned olulised nüansid mu füüsilise seisundi kohta.” Medvedev lubas, et otsustab Moskvas mängimise üle hiljemalt reedel. “Ma tõesti tahan seal võistelda, kuid…ma pean ka oma keha kuulama,” tõdes Vene tennisetuus. Lisaks Kremlin Cupile peaks Medvedevil käesoleval aastal plaanis olema ka võistlused Paris Mastersil ja ATP Finalsil. Need turniirid toimuvad järgmisel kuul.

Medvedev on tänavu võitnud 50 kohtumist, neist 38 kõvakattel. Lisaks US Openile on tal ette näidata tiitlid ka Canadian Mastersilt ning ATP250 võidud Prantsusmaalt ja Hispaaniast.

scroll to top