fbpx
Close

Kumb on Youtube’is populaarsem, kas Kanepi või Kontaveit?

Meie tennisetippe saab võrrelda nende võidetud auhinnarahade, tiitlivõitude ja suurimate triumfide abil. On fakt, et mõlemad naised on suutnud eestlastele pakkuda võimsaid tenniseelamusi ja edendanud tennise populaarsust väikses Eestis. Samuti on mõlemad innustanud sadu noori võtma kätte tennisereketi ja sammuma tennisetrenni, kellest võivad varsti kasvada järgmised Kaiad ja Anetid.

Kumb neist aga on Youtube’is populaarsem? Maailma edetabelis 20. kohal paiknev Kontaveit alistas Miami Openi veerandfinaalis Hsieh Su-Wei ning matši tipphetki on kokku vaadatud 114 000 korda.

 

Mida on aga vastu panna 67. kohal paikneval Kanepil? Anettist kümme aastat vanem Kaia on tennisepüünel olnud selgelt kauem ja temal on seljataga rohkem säravamaid matše, kuid kas see toob ka rohkem YouTube’i vaatamisi? Nii on, sest Kaia kaotust maailma endisele esireketile Serena Williamsile läinud US Openil on vaadatud ligi 140 000 korda.

Kuid ärme lõpeta võrdlust kurva noodiga, sest ligi 138 000 vaatamist on kogunud ajalooline triumf toonase esireketi Simona Halepi vastu, kui Kaia tegi rumeenlannale tuule alla 2018. aasta US Openi avaringis!

Naudi neid hetki uuesti!

scroll to top