Kristjan Tamm langes veerandfinaalis välja

Kristjan Tamm. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Hea turniiri teinud ja vastase kuuelt matšpallilt endise maailma juunioride esireketi alistanud Kristja Tamm langes siiski Monastiri M15 turniiri veerandfinaalis välja.

Tamm kaotas Moerani Bouzige’ile (Austraalia ATP 621.) 6:7, 2:6. Mäng algas Tammele hästi. Ta murdis teises geimis vastase pallingu ja siis järgmise geimis päästis oma servil kolm murdepalli. Aga 3:0 edu järel tuli ikkagi viik 3:3. Rohkem murdeid avasetis polnud ja tie-break’is oli Tamm algul minimurdega ees, kuid Bouzige tegi kaotatu tagasi ja asus servima Tamme 5:4 eduseisul. Austraallane võitis mõlemad punktid oma servil ja siis kolmanda tõrjel ning sai 7:5 eduga esimese seti kätte.

Teine sett algas vastupidiselt – austraallane sai murde ja päästis ise kolm murdepalli seisuks 3:0. Kuid sellega sarnasus piirdus, sest Tamm vastast kätte ei saanud. Lõpus tegi Bouzige ühe murde veel ja pääses poolfinaali.