fbpx
Close

Kristjan Tamm ei pääsenud Kapitel Estonian Openil finaali

– Kristjan Tamm / Foto: Toomas Kuum

M15 ITF-i turniiril Kapitel Estonian Open kohtus Eesti meister Kristjan Tamm poolfinaalis esimesena asetatud Maks Kasnikowskiga Poolast.

Turniiri vältel head minekut demonstreerinud Kristjan Tamm (ATP 1065.) osutas sitket vastupanu Maks Kasnikowskile (ATP 598.) esimeses setis. Mõlemad servisid hästi ja murdepallideta liiguti kiiresse lõppmängu. Seal oli Tamme poolelt vaadatuna parim seis 4:4, ent viimasest neljast punktist võitis ta vaid ühe ja nii läks esimene sett Poola tennisistile 7:6(5). Olgu öeldud, et Tamme esimese servi õnnestumise protsent oli koguni 82%, millest ta võitis 78% punktidest!

Teises setis jäi Tamm kohe taha 0:4 ning sellest kaotusseisust ta enam välja ei tulnud. Setivõit 6:2 ja kogu mäng seega Kasnikowskile. Ja kuigi esimese servi õnnestumise % püsis ka selles setis Tammel kõrgena (70%), suutis ta realiseerida vaid 43% punktidest. Vastase tõrjemäng tegi samuti kvalitatiivse hüppe. Eestlane ei teeninud ka teises setis ühtegi murdepalli, vastane aga realiseeris mõlemad murdepallid 100-protsendiliselt.

Finaalis kohtub Kasnikowski Argentina tennisisti Fermin Tentiga.

scroll to top