Koskel ja Saar langesid Helsingborgis välja

Tennis. / Foto: Pixabay.

Kolmapäeval sai Helsingborgi ITF-i W15 turniiril otsa Anet Angelika Koskeli ja Katriin Saare etteaste. Nad kaotasid üksikmängu avaringis ja koos ka paarismängus.

Saarel oli kvalifikatsioonist edasi pääsenud Jekaterina Šebekina (Venemaa) vastu tasavägisem mäng. Mõlemas setis oli Saar murdega ees, aga settide lõpud kuulusid venelannale, kes võitis 7:5, 7:5. Tõsi, teises setis oli algul ees Šebekina, kuid seisult 0:3 võitis Saar viis geimi järjest. Paraku teenis Saar seisult 5:3 nelja järgmise geimi jooksul ainult viis punkti.

Koskel kaotas samuti kvalifikatsioonist edasi pääsenud venelannale Anna Semjonovale 2:6, 0:6. Ka Koskel oli läbinud edukalt valikturniiri, aga ei suutnud samal tasemel mängu enam näidata põhiturniiril.

Paarismängus kaotasid Koskel/Saar Saksamaa paarile Anna Klasen/Philippa Preugschat 2:6, 6:7. Teises setis suutsid Koskel/Saar seisul 3:4 saada murde tagasi ja võrdsustasid seisu. Ent tie-break’is olid eestlannad need, kes edu käest andsid – nad juhtisid oma pallingul 5:2, aga ei saanud kumbagi punkti. Vastase servil suurenes edu 6:4ni, aga kaks settpalli jäid kasutamata. Veel olid Koskelil ja Saarel settpallid seisudel 8:7, 9:8 ja 10:9, aga nad kaotasid teisel matšpallil 10:12.