fbpx
Close

Kontaveit ja Kanepi saavad eriloaga harjutada Audentese tennisehallis

– Anett Kontaveit / Foto: Laura Lorette Takel

Vaatamata koroonapandeemiale on eraõiguslikes tennisekeskustes võimalik tennist mängida välitingimustes. Tenniseplatsil on lubatud viibida kahekesi (hoida tuleb 2-meetrist vahemaad) ja enamul arvul vaid siis, kui tegemist on sama perekonna liikmetega. Korrakaitseorganid kontrollivad reeglite täitmist regulaarselt.

Kui välitingimustes on selleks kehtestatud reeglite täitmisel võimalik tennist mängida, siis sisehallides on see rangelt keelatud. Tennisneti taskuhäälingusaate “Kiire lõppmäng” 13. saates vestluskaaslaseks olnud Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint kinnitas, et kaks meie maailma esisajasse kuuluvat naistippmängijat Anett Konatveit ja Kaia Kanepi on saanud siiski eriloa. Nimelt on Eesti Olümpiakomitee eriloal ja kehtestatud tingimustel neil võimalik treenida Audentese tennisehallis.

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Allar Hint: “See oli tehtud suures plaanis selle eesmärgiga, et meie parematel säiliks võimalus treenida ka sisetingimustes. Ma tean, et nad kasutavad seda. See on tänuväärne erand. Tänaseks on küll olümpiamängud päevakorrast maas, siis see võimalus ikkagi säilitati. Iga nädala lõpus vaadatakse asjad üle. Mis olukorras riik üldse on ja kas jätkatakse järgnevatel nädalatel samaviisi. Reeglid on neile peale loetud, mida nad selleks tegema peavad ja oluline on desinfitseerimise reeglitest kinni pidada.”

Tervenisti Tennisneti taskuhäälingu saadet “Kiire lõppmäng” saate kuulata või vaadata video vahendusel SIIT.

scroll to top