Kiira Paškov jõudis Portugalis 1. kategooria turniiril poolfinaali

– Kiira Paškov mängimas Eesti U14 Mastersil. / Foto: Mati Hiis/ETL

Eesti U12 vanuseklassi parim tennisist Kiira Paškov on edukalt mänginud Coimbras (Portugal) Tennis Europe 1. kategooria turniiril, kus jõudis pärast tänast võitu poolfinaali.

Paškov jäi loosiga (U12 klassis ei ole ametlikku edetabelit, seepärast paigutus loositakse) avaringis vabaks, aga on seejärel võitnud kolm mängu ja kaotanud neis kokku ainult neli geimi. Tänases veerandfinaalis alistas Paškov Laurence Demersi (Kanada) 6:0, 6:3.

Coimbras mängivad ka Eleanora Roos ja Nadežda Morozova, kes samuti jäid avaringis vabaks, aga kaotasid 2. ringis. Sealjuures kaotas Roos 2:6, 1:6 Lilly Beckerile (Saksamaa), kes kevadel jõudis Viljandis Airok Openi finaali, kus kaotas tookord Paškovile 4:6, 5:7. Kuna Becker kaotas täna veerandfinaalis Andrea Cabiole (Kanada), siis Paškovi ja Saksa tüdruku uut mängu ei tule ja Eesti U12 esireket kohtub poolfinaalis Cabioga.

Täna õhtupoolikul mängivad Paškov/Roos ka paarismängu veerandfinaali.

Eesti poistest mängis Coimbras Albert Vaino, kes kaotas nii üksik- kui ka paarismängu avaringis.