fbpx
Close

Kiira Paškov jõudis Manacoris paarismängu finaali

Kiira Paškov mängimas Manacori siseväljakul. / Foto: Tennis Europe

Rafael Nadali akadeemia väljakutel Manacoris (Mallorca saar) peetaval Tennis Europe U12 turniiril, mida nimetatakse ka festivaliks, on ainus kutsutud Eesti mängija Kiira Paškov jõudnud paarismängus finaali.

Festivaliks kutsutakse seda turniiri sellepärast, et Manacoris ei toimu ainult turniir, vaid ka meelelahutusüritused ja harivad loengud või tenniseõpe Nadali akadeemia tuntud treenerite käe all. Mõistagi külastasid noortennisistid ka Manacoris asuvat Rafael Nadali muuseumi. Nagu öeldud, pääseb sellele turniirile ainult kutsetega ja seepärast oli Eestil suur au, et tunnustati meie noormängijat.

Turniiril on Paškovil läinud väga hästi paarismängus, kus ta koos Milla Kotamäkiga (Soome) võitis tänases poolfinaalis Rootsi duo Grace Bernstein/Rebecca Malmström 3:4, 4:1, 10:8. Finaalis tuleb Eesti/Soome paaril vastamisi minna Tšehhi tüdrukute Sofie Hettlerova ja Veronika Sekerkovaga, kes on kolm mängu võitnud väga kindlalt. Sekerkova on ka üksikmängus jõudnud finaali ning pealegi on Tšehhi viimastel aastatel tüdrukute tennises kindlalt Euroopa edukaim riik, isegi tavalisest liidrist Venemaast ees.

scroll to top