fbpx
Close

Kenneth Raisma võitis üksi ja koos õpilasega paarismängu

Kenneth Raisma Alexela Team Cupil.. / Foto: Igor Pissarev

Manacori ITF-i M15 turniiril sai täna kaks võitu Kenneth Raisma – üksikmängu kvalifikatsioonis ja paarismängus koos õpilase Oliver Ojakääruga.

Raisma alistas kvalifikatsiooni otsustavas ringis Arthur Bonnaud’ (Prantsusmaa) 6:2, 6:4 ja pääses põhiturniirile, kus ta loositi avaringis kokku Luca Giacominiga (Itaalia, ATP 625.).

Paar tundi hiljem alustasid Ojakäär/Raisma paarismängu, kus üks nende vastastest oli samuti Eesti tennisist Kristjan Tamm. Esialgu ei pidanud Tamm paarismängus osalema, aga ühe paari loobumise tõttu sai ta tabelisse koos itaallase Matteo Meneghettiga. Ojakäär/Raisma olid isegi selgemalt üle, kui numbrid 6:4, 6:4 näitasid. Neil oli kümme murdepalli, millest nad realiseerisid kaks, aga Meneghetti/Tammel ainult kaks murdepalli, mis jäid kasutamata. Eesti paari esimene serv õnnestus 75% ja nad võitsid esimeselt pallingult 82% punktidest – selliste näitajatega ongi loogiline, et nad ei kaotanud ühtki servigeimi.

Ojakääru vastaseks üksikmängus loositi kvalifikatsioonist edasi pääsenud Stefan Peter Hampe (Saksamaa, ATP edetabelikoht puudub) ja juba eile kirjutasime, et Tamm kohtub teise sakslase Adrian Ötzbachiga (8). Kõik kolm eestlast peavad avaringi kohtumise homme.

scroll to top