fbpx
Close

Hanka Mühlberg tuli GP18 kahekordseks võitjaks

Kahekordne võitja Hanka Mühlberg (vasakul), kes paarismängus sai esikoha koos Katarina Brit Eskeniga. / Foto: Tallink Tennisekeskus

Tallink Tennisekeskuses peeti eelmisel nädalal U18 klassi GP, kus tartlanna Hanka Mühlberg võitis nii üksik- kui ka paarismängu. Noormeeste üksikmängu võitnud Sten Hiiesalul polnud sarnast võimalust, sest paarismängus ta ei osalenudki.

Mühlberg oli ka esimesena asetatud, mistõttu polnud tegemist üllatusvõiduga. Ta alistas kõik vastased kahes setis ja finaalis Eleanora Roosi (2) 7:5, 6:1. Poolfinaalis oli Mühlberg võitnud Stefanija Variksoo 6:4, 6:3 ja Roos Karoliina Kuhi 6:2, 6:4. Lohutusturniiri võitis Carolina Mastepan.

Üksikmängus kolmandana asetatud Katarina Brit Esken kaotas 2. ringis Liisa Marii Põhjalale, ent sai lohutuseks koos Mühlbergiga esikoha paarismängus. Finaalis alistasid nad Miriam Ränkeli ja Rebeka Rohumägi 6:2, 6:2.

Üllatusi ei sündinud ka noormeeste turniiridel, kus samuti jõudsid võiduni esimesena asetatud mängijad. Hiiesalu finaalis siiski seti loovutas, kui sai Rasmus Stalmeisterist (4) jagu 6:4, 1:6, 6:4. Poolfinaalis võitis Hiiesalu Patrik Rainer Kaljula (3) 6:2, 6:0 ja Stalmeister Hugo Narmonti (6) 6:7, 6:1, 6:2. Teisena asetatud Kevin-Kristjan Uba kaotas veerandfinaalis just Narmontile 3:6, 4:6. Lohutusturniiri võitis Richard Harjo.

Aga Uba ei jäänud võiduta, sest koos Kaljulaga olid nad parimad paarismängus. Finaal Kaspar Lusti ja Narmontiga (3) üle siiski tasavägine ning esimese asetusega paar jäi peale. 6:3, 5:7, 10:6.

scroll to top